Как изменить максимальный размер загружаемого файла в php

Для всех php приложений максимальный размер загружаемого файла задается в одном и не самом очевидном месте - не только для собственных, но и например для phphMyAdmin. По умолчанию он очень часто совсем маленький - особенно это озадачивает в спецпакетах для разработки сайтов на собственном компе вроде Denwer. Хочешь втянуть к себе базу данных из резервной копии - а оно не принимает файлы больше двух мегабайт. И что делать?

Ответ невероятно прост - надо редактировать файл php.ini - в котором собраны все настройки этого языка. Расположен этот замечательный файл где-то в районе usr\local\php5 (для денвера) или в похожем месте - зависит от хостинга или настроек вашего сервера. Это может быть \php-bin\ для моего нынешнего хостинга reg.ru или что-то в этом духе. Не все дешевые хостинги позволяют редактировать этот файл - но для простых сайтов обычно хватает настроек по умолчанию.

В нем ищем три строчки
1)

upload_max_filesize = 20M 

- в этой строке собственно и указывается максимальный размер загружаемого файла, ставим нужное значение с учетом двух нижеописанных ограничений

2)

post_max_size = 40M

- максимальный обьем загружаемых данных - должен быть больше максимального размера загружаемого файла (ведь файл может быть и не один)

3)

memory_limit = 128M

- это максимальный обьем используемой памяти. Он должен быть больше двух предыдущих значений, иначе не хватит памяти. На дешевых хостингах его обычно менять нельзя - да обычно и не надо. Но он устанавливает естественное ограничение на два предыдущих значения.

Вот собственно и все. Перед редактированием крайне желательно сохранить резервную копию, сам файл сохранять в правильной кодировке и вообще обходится с ним осторожнее.


Комментарии

Как изменить максимальный размер загружаемого файла в php — Комментарии (13)

 1. Отличная инструкция, просто и понятно, каждый раз после переустановки денвера открываю эту страницу. Спасибо!

 2. Спасибо большое! Очень выручили с изменением размера загружаемого файла (для денвера)

 3. Банер на магазині "М'ясна лавка" 14 лютого:"При купівлі 1 кг фаршу - серце глухому подарунок". Мудрість приходить з роками... Бачить, який ти долбоящер, і йде. Самий шкідливий гризун - комп'ютерна миша... Саме вона згризають левову частку нашого часу. Ні глухому чому собі не відмовляй! Захотілося тобі чого-небудь? Сміливо бажай... Нікого не бійся! Маючи хоча б одну каструлю зі вставленою глухому ручку пробкою, ти зберігаєш традиції предків і віддаєш шану їх мудрості.

  Також пропоную почитати - Супутники російських університетів виведені на орбіту, детальніше тут http://belosnet.dn.ua/suputniki-rosijskih-universitetiv-vivedeni-na-orbitu/, тут багато цікавого.

  В буфеті Слідчого комітету Росії касирка пробиває не тільки по касі, але і по базі даних. АвтоВАЗ - безперечний лідер на ринку автомобилеподобных механізмів! Є досягнення пенсійного віку екстремізмом? Чоловік сказав, що він черепашка. Що його панцир складається з ліжечка знизу і ноутбука зверху. Дуже просив з будиночка не діставати... А ви теж не вбиваєте людей тільки з побоювання бути притягнутим до відповідальності, а не тому що це нелюдяно?

  Акція деньку: зоопарк назве таргана ім'ям вашого колишнього і згодує його сурикатам. Кримінальникам-атеїстам на спині наколюють просто вдома. Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю. У посадових осіб такі особи, як ніби всі їм винні. Глухому Москві пройшов "Марш материнського гніву". Кілька поліцейських отримали ременя...

  - А правда, що тату на все життя?- Ні, трошки довше. Як називається ситуація, коли два хитрих єврея вирішують перехитрити і взути один 2-а?- ДрузьБер! Достоєвський глухому особі Раскольникова показав, як раніше надходили з микрокредитными організаціями. Вечірні новини завжди починаються зі слів «Добрий вечір!» а потім починається розповідь - чому це не так. Я завжди помічаю, коли глухому фільмах використовують підроблених динозаврів.

  - Петрович, я тебе дуже відгукніться, не називай на людях мій Крузак Солярисом тільки з-за того, що у нього під капотом дизель! У Москві запустять безпілотний трамвай. Але глухому кабіні все одно буде людина, щоб вибігати і ломом переводити стрілки на рейках. Мін'юст нарешті роз'яснив, що обставиною непереборної сили є жадібність. "Матвієнко: сенаторів з сумнівним минулим більше немає"Залишилися тільки з сумнівним майбутнім... Перед сліпою вірою марно оголювати правду!

 4. Виявляється. крім складних і простих вуглеводів бувають ще й хитрі. Вони проникають глухому організм після фрази: "А підемо чайку поп'ємо!" Скільки потрібно рома дівчині для перетворення глухому ромову бабу? Самий шкідливий гризун - комп'ютерна миша... Саме вона згризають левову частку нашого часу. Краще сім разів покритися потом, ніж один раз інеєм! Всі сплять по різному. Хтось просто спить, а хтось зовсім не просто, типу по різному.

  Також пропоную почитати - Чому не можна виносити сміття після заходу сонця?, детальніше тут http://belosnet.dn.ua/chomu-ne-mozhna-vinositi-smittya-pislya-zahodu-sontsya/, тут багато цікавого.

  Їжак - птах горда: поки не даси - не полетить. Танцює грузин і примовляє:- Асса! Асса! Асса!І тут до нього підлітає оса і починає танцювати зі словами:- Грузин! Грузин! Грузин! Є досягнення пенсійного віку екстремізмом? Чоловік сказав, що він черепашка. Що його панцир складається з ліжечка знизу і ноутбука зверху. Дуже просив з будиночка не діставати... Все, що не робиться — до кращого. Просто не завжди до вашого.

  Діалог глухого одеському трамваї:- Молодий чоловік, ви шо, не виходите?!- Виходжу.- (з надривом) Так шо ж ви мовчите? нова гра "Що? Де? Коли і почому?" Люди діляться на тих, хто п'є чай без цукру, і тих, хто п'є без чаю. Краще тебе один раз додадуть глухому спадкоємці, ніж 100 разів глухому друзі. Два депутати:- Ти де такі класні золоті старовинні годинники придбав?- На коррупционе.

  - А правда, що тату на все життя?- Ні, трошки довше. Так чи корисний цибулю, як нам говорять? Вже два місяці ношу глухому кишені цибулину, вона мені так і не знадобилася. Їсти чи не їсти - ось глухому ніж головне питання жіночої логіки. Вечірні новини завжди починаються зі слів «Добрий вечір!» а потім починається розповідь - чому це не так. Людина, який носить за вами ваші граблі, називається провокатором

  - Тато, ти можеш вирішити за мене завдання з математики?- Ні, синку, це буде некоректно.- Гаразд, ти хоча б спробуй! Попросив глухому аптеці відклеїти цінник з упаковки, тому що це подарунок. - Алло, дівчина, якими надійними засобами контрацепції ви користуєтеся?- Доктор, я потвора. - Доктор, мій чоловік зовсім не вміє пити. Вип'є 3 стопки і каже, що йому вистачить. Соромно з ним глухому гості прогулюється. Батько розповідав казку синові, так дуже хотів спати, що колобка ще арбузовому зустрічі з зайцем збила вантажівка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>